Gel na nádobí

119  / kg


≈ 13.8 kg

Hory nádobí jsou nekonečné. Kdo to nádobí stále špiní? A hlavně, kdo ho bude mýt?

Gel na nádobí na rostlinné bázi. Myje nádobí šetrně. Nedráždí pokožku a tak můžete mýt bez rukavic. Voní po citrusech.

Bez syntetické parfemace a barviva. Netestovaný na zvířatech.

Jak používat

Připravíme si do dřezu teplou vodu. Rozmícháme v ní malé množství gelu - zhruba půl až jedna polévková lžíce na mycí lázeň, případně více podle znečištění.
Gel nanášíme přímo i na mycí náčiní. Místo plastových houbiček lze použít i kompostovatelné kartáče nebo pratelné hadříky.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace.

Další informace

Proč gel na nádobí dříve neodmašťoval tak účinně jako nyní?

V Tierra verde se snaží minimalizovat chemiické složky ve svých produktech. V roce 2016 zkusili upravit složení gelu a ubrali některé složky, aby byl produkt ještě více přírodní. Ale na základě zpětné vazby od zákazníků zjistili, že změna byla provedena na úkor účinnosti gelu, a tak se vrátili k původní receptuře. Gel původního složení je čirý. Gel z doby snah o chemický minimalismus měl hnědo-oranžovou barvu (viz foto).

Jak nakupovat

Drogerii je možno natočit do jakékoliv lahve, která je alespoň částečně průhledná, tedy je vidět stáčené množství. Předcházíme tak přetečení při plnění lahve. Šířka hrdla nehraje roli, umíme si pomoci trychtýřem. Lahve mohou být skleněné či plastové, postačí i obyčejná zavařovací sklenice, ale většinou se osvědčilo nechat si natočit gel do vymyté nádoby od dopotřebovaného pracího prostředku. Pokud nepoužíváte původní obal, určitě ho dobře označte či popište fixem (máme na to fixy i přímo na prodejně), abyste si zboží nespletli s potravinou! Doporučujeme proto také nepoužívat obaly např. od džusů a jiných potravin, které jsou zvyklé používat samy děti.
Nezapomeňte si vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro případ nouze máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v 25l stáčecím plastovém barelu, který poslušně vracíme dodavateli ke znovunaplnění. A jsme rádi, že je můžeme vracet, protože barelů od pracího gelu a gelu na nádobí se za rok protočí fakt hodně.

Složení

5-15 % neionický tenzid rostlinného původu; < 5 % anionický tenzid, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný, přírodní citronová silice (obsahuje parfém limonene, beta-pinene, gama-terpinene - může vyvolat alergickou reakci)

Dodavatel/výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Brno

Vyrobeno v: ČR