• Mýdlo CALTHA

  99  / ks

  Ručně vyrobené, ručně krájené paní Michaelou Vaněčkovou od Olomouce. Každé mýdlo má unikátní vzor, žádné není úplně stejné. Tuhá mýdla jsou také krásným dárkem pro přátele nebo třeba pro paní učitelky jako poděkování na konci školního roku.

  Milujeme tu vůni, ty hravé barvy i čistě bylinkovou sadu. Bez chemického koktejlu, umělých barviv, konzervantů a bez palmového tuku. Obsahují pouze kvalitní rostlinné oleje a přírodní silice.

  Některá mýdla od Calthy mají ve složení živočišné složky jako med a kozí mléko, proto pokud se to neshoduje s Vaší životní filosofií, čtěte pozorně složení.

 • IMG_4647 Vyprodáno

  Mýdlo ichtamolové Ponio

  135  / ks

  Lupénka, ekzém, problémová pokožka – mýdlo s ichtamolem je jasná volba. Vonět Vám nebude, to můžeme slíbit. Lahodná vůně dehtu – to se jeví jako oxymorón. Přesto jsou reakce od zákazníků veskrze pozitivní.

  Přírodní tuhé mýdlo. Pro suchary i sušenky (tedy lidi se suchou pokožkou), pro atopiky, ekzematiky a lupenkáře, problematickou kůži.

  Velkou část mýdla tvoří ichtamol lékařské kvality, používaný na léčbu kožních onemocnění. V kombinaci s pečujícím a regenerujícím rakytníkovým olejem je to naprostá bomba.

  Mýdla od slovenské firmy Ponio jsou ručně vyráběna metodou za studena a ručně krájena. Neobsahují žádné škodlivé chemické látky, umělá barviva a vůně. Živočišné tuky ani palmový tuk v nich nenajdete. Místo nich používají kvalitní kakaové máslo.

 • Mýdlo Ponio

  135  / ks

  Je libo tuhé mýdlo jemňounké jako vánek, nebo šetrné a vhodné i pro stárnoucí pokožku, nebo naopak kořeněné vonící po vánočním punči? Podívejte se níže do popisu, ať vybere to pravé.

  Opečovat s nimi můžete sebe nebo druhé, jemná mýdla jsou vhodná i pro miminečka.

  Mýdla od slovenské firmy Ponio jsou ručně vyráběna metodou za studena a ručně krájena. Neobsahují žádné škodlivé chemické látky, umělá barviva a vůně. Živočišné tuky ani palmový tuk v nich nenajdete. Místo nich používají kvalitní kakaové máslo.

 • Olivové mýdlo na ruce

  39  / ks

  Úplně to nejobyčejnější a nejuniverzálnější mýdlo. Veganské. Z olivového oleje pocházejícího z oblasti Kalamati. Vyráběné tradičními metodami.

  Jedná se v podstatě o zmýdlovatěný olivový olej. Nic zbytečného navíc. Bez palmového oleje.

  Poradí si s mytím rukou, úklidem i praním. I na mytí nádobí se dá využít.

 • Tekuté mýdlo levandulové

  250  / kg

  Mýdlo příjemné konzistence. Vůně levandulová.

  Vyrobeno z extraktu mýdlových ořechů a dalších netoxických a šetrných složek, které jsou vhodné pro normální i citlivou pokožku. Výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

  Dermatologicky testováno na kožní snášenlivost bylo na lidech, nikoli na zvířatech.

 • Tekuté mýdlo Libebit meduňkové

  690  / kg

  Nádherně vonící přírodní meduňkové mýdlo husté gelové konzistence.

  Jednou ze základních ingrediencí je olej z ořechů babassu, který zabraňuje vysoušení kůže. Díky vysokému obsahu kyseliny laurinové působí antibakteriálně. A to v dnešní době všichni chcem!

  Neobsahuje konzervanty, syntetické detergenty a aromata. Vstupní suroviny – oleje – jsou v báječné kvalitce.

 • Žlučové mýdlo

  44  / ks

  Pokud ho ještě neznáte, seznamte se s přeborníkem na likvidaci skvrn. Zatočí s mastnotou, potem, fleky od trávy, krve, hlíny, ale i ovocných a zeleninových šťáv. Odstraní je z oblečení i dalšího textilu.

  Jedná se o prací mýdlo s přídavkem býčí žluče. Fakt! Obsahuje totiž enzymy, které rozkládají tuky a bílkoviny.

  Nepostradatelný pomocník při praní látkových vložek a plen.

  Neobsahuje ropné deriváty, palmový olej, vonné látky ani barviva. Jelikož obsahuje opravdovou žluč, nejedná se o veganský produkt.