Olivové mýdlo na ruce

39  / ks


10 ks

Úplně to nejobyčejnější a nejuniverzálnější mýdlo. Veganské. Z olivového oleje pocházejícího z oblasti Kalamati. Vyráběné tradičními metodami.

Jedná se v podstatě o zmýdlovatěný olivový olej. Nic zbytečného navíc. Bez palmového oleje.

Poradí si s mytím rukou, úklidem i praním. I na mytí nádobí se dá využít.

Jak používat

Olivové mýdlo milujeme pro jeho univerzálnost. V první řadě si s ním myjeme ruce.

Namočíme ruce, aplikujeme mýdlo a řádné vydrbeme. Mýdlo zbytečně nenamáčíme a nevkládáme pod vodu, jen ho rozmydlíme mokrýma rukama. Tolik se nerozmočí a déle vydrží.

Správná technika mytí rukou je k řádnému umytí potřeba. Zde najdete skvělé názorné video. Během akce je aplikaci mýdla nutno i několikrát zopáknout.

Pokud se potýkáte s rukama zaneřáděnýma například od hlíny, s mechanickým drhnutím může pomoci i jedlá soda nebo kartáček na ruce.

Hned na druhém místě se dá použít i k ekologickému praní prádla - stačí ho nastrouhat a smíchat s prací sodou. Prali bychom v něm spíše barevné prádlo, na bílé prádlo bychom volili spíše mýdlo bílé barvy.
Pro praní v ruce použijte cca 20g na prací lázeň.

Nastrouhané i účinně pomáhá při úklidu. Rozpustíme 2 lžíce nastrouhaného mýdla v horké vodě a můžeme smíčit podlahy (pomáhá impregnovat dřevěné) a povrchy.

Využijete ho i při ručním mytí nádobí. Vemte kartáč na nádobí a pořádně to rozmydlete.

Zbytky tuhých mýdel můžeme shromažďovat, nastrouhat a používat při úklidu nebo je zalít horkou vodou a vyrobit si mýdlo tekuté. Výrobu tekutého mýdla doporučujeme i v domácnostech s dětmi nebo pokud je vaše domácnost uctěna návštěvami, které nejsou zkušené v používání tuhých mýdel a hrozilo by, že vám jej rozmáčí. (Ano, z naší zkušenosti se to děje.)

Jak nakupovat

Na tuhá mýdla a šampony stačí kousek novin či použitého papíru, jakýkoliv sáček či krabička.
Pokud si obal zapomenete, máme pod pultem schované obalové materiály ze zásilek či propagační materiály, do kterých produkt obratně zabalíme.

Zboží dostáváme V papírové tašce po 60ti kusech. Dále používáme jako obalový nebo výplňový materiál.

Ingredients (INCI)

Olea Europaea Fruit Oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride.

Váha: 100g

Dodavatel/výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Brno

Vyrobeno v: Řecko

SKU: 240124 Kategorie: , Tag: