Tekuté mýdlo Libebit meduňkové

690  / kg


≈ 7.6 kg

Nádherně vonící přírodní meduňkové mýdlo husté gelové konzistence.

Jednou ze základních ingrediencí je olej z ořechů babassu, který zabraňuje vysoušení kůže. Díky vysokému obsahu kyseliny laurinové působí antibakteriálně. A to v dnešní době všichni chcem!

Neobsahuje konzervanty, syntetické detergenty a aromata. Vstupní suroviny – oleje – jsou v báječné kvalitce.

Jak používat

Bez skrupulí si s ním můžete umýt celé tělo. A budete vonět pohádkově meduňkově.

Mýdlíčka stačí použít kapičku nebo je možné ho i naředit.

K mytí rukou:
Namočíme ruce, aplikujeme mýdlo - nejlépe z nějaké nádoby s pumpičkou a řádné vydrbeme. Správná technika mytí rukou je k řádnému umytí potřeba. Zde najdete skvělé názorné video. Během akce je aplikaci mýdla nutno i několikrát zopáknout.

Pokud se potýkáte s rukama zaneřáděnýma například od hlíny, s mechamickým drhnutím může pomoci i kartáček na ruce.

Jak nakupovat

Mýdlo je možno natočit do jakékoliv lahve, která je alespoň částečně průhledná, tedy je vidět stáčené množství. Předcházíme tak přetečení při plnění lahve. Šířka hrdla nehraje roli, umíme si pomoci trychtýřem. Lahve mohou být skleněné či plastové, postačí i obyčejná zavařovací sklenice, ale většinou se osvědčilo nechat si natočit prostředek do vymyté nádoby od dopotřebovaného mýdla - mají výhodu aplikátoru.
Pokud nepoužíváte původní obal, určitě ho dobře označte či popište fixem (máme na to fixy i přímo na prodejně), abyste si zboží nespletli s potravinou! Doporučujeme proto také nepoužívat obaly např. od džusů a jiných potravin, které jsou zvyklé používat samy děti.
Nezapomeňte si vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro případ nouze máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme ve znovupoužitých plastových kanystrech o objemu 10 až 20 litrů. Pokud pro ně nenajdeme jiné využití, dáváme do žlutého kontejneru.

Ingredients (INCI)

Aqua, Potassium Oleate, Potassium Cocoate, Babassu Oil Glycereth-8 Esters, Glycerin, Potassium Citrate, Citric Acid, Melissa Officinalis Leaf Oil, C.I. 19140, C.I. 42090, Citronellol*, Geraniol*, Limonene*. *Součást přírodních silic

Dodavatel/výrobce: Mgr. Marie Mezníková, PhD., Neslovice - Libebit

Vyrobeno v: ČR

SKU: 240113 Kategorie: , Tags: , , ,