Želé bobule

419  / kg


≈ 0.2 kg

Veganské požvýkáníčko.

Pocukrované a zároveň nakyslé želé. Chuť mu dodávají ovocné šťávy, barvu zase výtažky z rostlin a bubulí. Žádná želatina, jen pektin. Ani lepek ve složení nenajdete.

Způsob přípravy

zobeme přímo z nádoby či sáčku, až se nám dělají boule za ušima a jsme celý ublemcaní.

Jak skladovat

v suchu a chraňte před teplem, jinak se nepěkně rozblemcají. Dětem do 3 let je nedávejte, mohli by je vdechnout.

Jak nakupovat

Na želé doporučujeme donést si cokoliv z arzenálu krabiček nebo zavíracích sklenic, které doma najdete. Je možno nasypat i do sáčku, avšak doporučujeme pratelné či omyvatelné, jelikož z nich opadává posyp.
Pro mlsaly není problém nakoupit pár kusů "pouze do ruky" - odvážíme je v naší mističce, ze které si je sami odeberete. Pokud však chcete zobat větší množství, určitě si nezapomeňte vzít vlastní obal, jeho váhu umíme při vážení vynulovat, platíte jen za čistou váhu zboží. Pro zapomnětlivé máme k dispozici na bezplatné zapůjčení vymyté sklenice ze skleničkové banky – darované od zákazníků.

Zboží dostáváme v 2,5 kg plastových pytelech. Dáváme do žlutého kontejneru k recyklaci nebo používáme jako další obalový materiál. Produkt bereme především jako alternativu veganských a ovocem dobarvovaných gumových medvídků.

Složení

glukózový sirup, přírodní třtinový cukr, kukuřičný škrob, kyseliny citrónová, jablečná, mléčná, zahuštěná ovocná šťáva 1,59 % (z jablek 0,88 %, hrušek 0,15 %, borůvek 0,15 %, rakytníku 0,15 %, brusinek 0,13 %, malin 0,13 %), regulátor kyselosti: citrát sodný a vápenatý, želírující látka: pektin, barviva: rostlinné výtažky (z dýní, jablek, bezinek), přírodní aromata, karamelový sirup.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota 1453 kJ/342 kcal Tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 83 g z toho cukry 51 g Bílkoviny < 0,2 g Sůl < 0,2 g

Dodavatel/výrobce: bio nebio s.r.o.

Vyrobeno v: Německo

SKU: 180156 Kategorie: Tags: ,